Vážení přátelé,
rádi bychom Vám nabídli členství v nově založeném občanském sdružení META - sdružení pacientů se střádavými onemocněními (Fabyho nemoc, Gaucherova nemoc, Pompeho nemoc, MPS). Členy sdružení se mohou stát jak pacienti, tak osoby mající zájem pacientům pomáhat.

Máte-li zájem o členství ve sdružení, vyplňte prosím potřebné údaje v přihlášce do sdružení a předejte ji svému lékaři ve specializovaném centru, případně ji zašlete člence přípravného výboru Kateřině Uhlíkové, na adresu: Jungmannova 1336, Nejdek, 362 21.

Sdružení je založeno jako dobrovolné a nezávislé. Členem sdružení se může stát fyzická osoba starší 18 let, která chce podporovat cíle sdružení.Členství ve sdružení je nezávazné a bezplatné.

V případě zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaše dotazy a podněty.

Za přípravný výbor sdružení

Kateřina Uhlíková a MUDr. Dagmar Bartošíková